brons-kaslarinda-spazm etiketi ile eşleşen ilaçlar

SPAZMOTEK Plus Film Tablet

SPAZMOTEK Plus Film Tablet Bilim Etken Madde(ler): Hiyosin-N-butil bromür (Skopolaminbutil bromür) 10 mg, Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg Piyasa Şekilleri: 20 film tablet içeren blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: Erişkinlerde günlük doz 3 kez 1-2 tablettir. Toplam doz günde 6 tableti geçmemelidir. Çiğnenmeden bir miktar suyla yutulmalıdır. Endikasyonları: Mide ve barsak hastalıklarındaki paroksismal ağrılar, safra ve üriner sistem kanalları ve kadın genital organlarındaki işlev bozuklukları (örn. dismenore) ve spastik ağrıda endikedir. Yaz

BUSCOPAN Plus Film Tablet

BUSCOPAN Plus Film Tablet Eczacıbaşı Etken Madde(ler): Hiyosin-N-butil bromür (Skopolaminbutil bromür) 10 mg, Asetaminofen (Parasetamol) 500 mg Piyasa Şekilleri: 50 film tablet, 20 film tablet içeren blister ambalajlarda. Kullanım Şekli: Erişkinlerde günlük doz 3 kez 1-2 tablettir. Toplam doz günde 6 tableti geçmemelidir. Çiğnenmeden bir miktar suyla yutulmalıdır. Endikasyonları: Mide ve barsak hastalıklarındaki paroksismal ağrılar, safra ve üriner sistem kanalları ve kadın genital organlarındaki işlev bozuklukları (örn. dismenore) ve spastik ağrıda endikedir. Kontrendikasyonları: Bilinen genetik glukoz-6-fosfat dehidrogenaz eksikliği ve parasetamole karşı aşırı duyarlılık, dar açılı glokom, idrar retansiyonu, mide-barsak kanalında mekanik stenozlar, taşiaritmi durumlarında kullanılmamalıdır. Uyarılar: Karaciğer işlev bozukluğu (örn, kronik alkol kullanımı ya da hepa

Hakkımızda