Supradyn; vitamin, mineral ve kan yapıcılar kategorisi içerisinde yer almakta olan bir ilaç olmaktadır. Bu ürününde bilinmesi gereken bazı temel noktaları ve aşamaları mevcut durumdadır. Eğer, bu aşamalar bilinerek bilinçli bir biçimde hareket edilir ise; bu durum kişi açısından çok daha iyi olacaktır. Unutmayınız ki; her ilacı mutlaka bilinçli olarak araştırarak kullanmalısınız.

Endikasyonları:

Gebelik ve emzirme dönemi içerisinde annenin ya da anne adayının vücudu içerisinde bazı artan ihtiyaçlar meydana gelmektedir ve bunlar mutlaka karşılanması gereken ihtiyaçlardır. İşte, bu tür ihtiyaçların karşılanması için ya da tedavi aşamasında Supradyn kullanılması mümkün olacaktır.

Uyarılar/Önlemler:

Her şeyden önce; bu ilacı mutlak suret ile önerilen doz, düzey ve seviyede kullanmanız gerekmektedir. Aksi durumlarda ciddi oranda problemlere neden olması mümkün durumdadır. Öyle ki; aşırı dozda bu ilacı bilinçsiz olarak kullanır iseniz hipervitaminoza sorununa neden olmanız mümkün olacaktır. Bu da sizleri olumsuz yönde etkileyecektir.

Yan etkiler:

İlacın düzenli ve dozunda kullanımı sonucunda görülmüş herhangi bir yan etkisi yoktur. Sadece belli acil durumlar içerisinde kabızlık gibi bazı ufak ve geçici yan etkileri bulunmaktadır. Onun dışında; doktor kontrolü altında normal düzeyinde kullanılır ise herhangi bir sağlık sorununun yaşanması mümkün olmayacaktır.

Kısacası; vitamin ya da mineral olarak ihtiyaçlarınızı gidermek adına bu ürünü kullanabilirsiniz. Lakin, yeterince dozunda ve doktor eşliğinde dikkatli olarak kullanmanız gerekmektedir.
ÖNEMLİ:

Bu site sadece genel eğitim amaçlı genel sağlık bilgileri sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Sitede yer alan sağlık bilgileri ve bunlarla ilgili interaktif yorumlar profesyonel tavsiye niteliği taşımaz ve uzman hekime, eczacıya veya diğer sağlık uzmanlarına kişisel danışmanın yerine geçmez. Hastalık, hastalık semptomları ve uygun tıbbi tedavilerle ilgili sorularınız için mutlaka bir profesyonelden tavsiye almalısınız. Herhangi bir sağlık sorununuz olduğuna dair şüpheniz varsa lütfen hemen yetkili bir sağlık görevlisine başvurunuz. Asla bu sitede okuduğunuz bir bilgiden dolayı tıbbi tavsiye almayı ihmal etmeyiniz ve ertelemeyiniz. Herhangi bir ilaç veya ilaç kombinasyonuyla ilgili uyarı bulunmaması, bu ilaç veya ilaç kombinasyonunun herhangi bir hasta için veya sizin kişisel koşullarınız için güvenli, uygun ve etkili olduğu fikrini doğurmamalıdır.

    “Supradyn” hakkında 4 kişi yorum yapmış.

Yorum yapın sorun paylaşın.

Hakkımızda