1 PHARMATON Kapsül yorumları, fiyatı ve hakkında herşey

PHARMATON
Kapsül

A. İbrahim

Etken Madde(ler):
Panax ginseng ektresi G115 40 mg, Vitamin A 2667 IU, Vitamin D3 (Kolekalsiferol) 200 IU, Vitamin E 10 mg, Vitamin B1 (Tiamin) 1.4 mg, Vitamin B2 (Riboflavin) 1.6 mg, Vitamin B6 (Piridoksin) 2 mg, Vitamin B12 (Siyanokobalamin) 1 mcg, Vitamin H (Biotin) 150 mcg, Nikotinamid (Niasinamid) 18 mg, Vitamin C (Askorbik asit) 60 mg, Vitamin B9 (Folik asit) 100 mcg, Bakır 2 mg, Çinko 1 mg, Demir 10 mg, Kalsiyum 100 mg, Magnezyum 10 mg, Manganez 2.5 mg, Selenyum 50 mcg, Lesitin 100 mg

Piyasa Şekilleri:
90 kapsül içeren cam şişelerde.

Kullanım Şekli:
Erişkinlerde günde bir kapsül sabah kahvaltısı sırasında alınır.

Endikasyonları:
Yorgunluk, fiziksel performans azalması, konsantrasyon azalması ve bitkinlik durumlarında kullanılır.

Kontrendikasyonları:
Bileşimindeki maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılık durumlarında, kalsiyum metabolizması bozuklukları, fazla miktarda A ve D vitamini alınması, böbrek fonksiyon bozukluğu, retinoidlerle yapılan tedavilerde kontrendikedir.

Uyarılar:
Gebelikte günlük yüksek dozlarda A vitamini alındığında yeni doğanlarda bazı malformasyonların görülme riskinin arttığı dikkate alınmalıdır.

Yan Etkileri:
Nadiren gastrointestinal yan etkiler görülebilir.

Tags: ,

ÖNEMLİ:

Bu site sadece genel eğitim amaçlı genel sağlık bilgileri sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Sitede yer alan sağlık bilgileri ve bunlarla ilgili interaktif yorumlar profesyonel tavsiye niteliği taşımaz ve uzman hekime, eczacıya veya diğer sağlık uzmanlarına kişisel danışmanın yerine geçmez. Hastalık, hastalık semptomları ve uygun tıbbi tedavilerle ilgili sorularınız için mutlaka bir profesyonelden tavsiye almalısınız. Herhangi bir sağlık sorununuz olduğuna dair şüpheniz varsa lütfen hemen yetkili bir sağlık görevlisine başvurunuz. Asla bu sitede okuduğunuz bir bilgiden dolayı tıbbi tavsiye almayı ihmal etmeyiniz ve ertelemeyiniz. Herhangi bir ilaç veya ilaç kombinasyonuyla ilgili uyarı bulunmaması, bu ilaç veya ilaç kombinasyonunun herhangi bir hasta için veya sizin kişisel koşullarınız için güvenli, uygun ve etkili olduğu fikrini doğurmamalıdır.

    “PHARMATON Kapsül” hakkında 2 kişi yorum yapmış.

Yorum yapın sorun paylaşın.

Hakkımızda