CIRKULIN VALERIAN
Tablet

Münir Şahin


Etken Madde(ler):
Valerian kökü kuru ekstresi 140 mg

Piyasa Şekilleri:
45 tablet, 30 tablet içeren plastik kutu|larda.

Kullanım Şekli:
Yetişkinler ve 12 yaşın üstündeki çocuklar, günde 1-3 kez 3'er tablet bir bardak su ile alabilir. Sinirlilik hallerinde uykuya dalmanın güçleştiği durumlarda, yatmadan 1/2-1 saat önce 3 tablet alınmalıdır.

Endikasyonları:
Sedatif ve antispazmotik özelliğe sahiptir. Huzursuzluk ve gerginlik hissedilen durumlarda, uykuya dalmayı kolaylaştırır.

Kontrendikasyonları:
Genel tıbbi kurallara uygun olarak tıbbi gözetim olmadıkça hamilelerde, süt veren annelerde ve 12 yaşın altındaki çocuklarda tıbbi gözetim olmadıkça kullanılmamalıdır.

İlaç Etkileşimleri:
Alkol ile birlikte kullanılmamalıdır. Demir içeren ilaçlarla birlikte alındığında,demirin absorbsiyonu azalmaktadır. MAO inhibitörleri ile kullanılmamalıdır.

Tags: ,

ÖNEMLİ:

Bu site sadece genel eğitim amaçlı genel sağlık bilgileri sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Sitede yer alan sağlık bilgileri ve bunlarla ilgili interaktif yorumlar profesyonel tavsiye niteliği taşımaz ve uzman hekime, eczacıya veya diğer sağlık uzmanlarına kişisel danışmanın yerine geçmez. Hastalık, hastalık semptomları ve uygun tıbbi tedavilerle ilgili sorularınız için mutlaka bir profesyonelden tavsiye almalısınız. Herhangi bir sağlık sorununuz olduğuna dair şüpheniz varsa lütfen hemen yetkili bir sağlık görevlisine başvurunuz. Asla bu sitede okuduğunuz bir bilgiden dolayı tıbbi tavsiye almayı ihmal etmeyiniz ve ertelemeyiniz. Herhangi bir ilaç veya ilaç kombinasyonuyla ilgili uyarı bulunmaması, bu ilaç veya ilaç kombinasyonunun herhangi bir hasta için veya sizin kişisel koşullarınız için güvenli, uygun ve etkili olduğu fikrini doğurmamalıdır.

    “CIRKULIN VALERIAN Tablet” hakkında kimse yorum yapmamış ilk siz yapmak istermisiniz?.

Yorum yapın sorun paylaşın.

Hakkımızda