FASTJEL
Jel

Üretici Firma:
Ufsa
Etken Madde(ler):
Ketoprofen 25 mg/g

Piyasa Şekilleri:
50 g'lık alüminyum tüplerde.

Kullanım Şekli:
Burkulma, incinme, ezilme, spor yaralanmaları gibi travmatik veya romatizmal orjinli ağrılarda, skleroterapi sonrasındaki venöz iltihaplarda; günde 2 kez 2 gram (ya da 5 cm civarında) uygulanır. Yüzeyel tendinitte; günde 2 kez 4 gram  (ya da 10 cm civarında) jel uygulanır. Küçük eklemlerde artrozda; günde 3 kez 4 gram (ya da 10 cm civarında) ve şiddetli lombaljide; ilk 3 gün boyunca, 3 kez 5 gram jel, sonraki 4 gün boyunca günde 2 kez 5 gram jel uygulanır. Fastjel ağrılı bölgeye ince bir tabaka halinde sürülür. 12 yaşın altındaki çocuklarda yapılmış yeterli klinik çalışma olmadığından kullanılmamalıdır.
Yaz
ÖNEMLİ:

Bu site sadece genel eğitim amaçlı genel sağlık bilgileri sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Sitede yer alan sağlık bilgileri ve bunlarla ilgili interaktif yorumlar profesyonel tavsiye niteliği taşımaz ve uzman hekime, eczacıya veya diğer sağlık uzmanlarına kişisel danışmanın yerine geçmez. Hastalık, hastalık semptomları ve uygun tıbbi tedavilerle ilgili sorularınız için mutlaka bir profesyonelden tavsiye almalısınız. Herhangi bir sağlık sorununuz olduğuna dair şüpheniz varsa lütfen hemen yetkili bir sağlık görevlisine başvurunuz. Asla bu sitede okuduğunuz bir bilgiden dolayı tıbbi tavsiye almayı ihmal etmeyiniz ve ertelemeyiniz. Herhangi bir ilaç veya ilaç kombinasyonuyla ilgili uyarı bulunmaması, bu ilaç veya ilaç kombinasyonunun herhangi bir hasta için veya sizin kişisel koşullarınız için güvenli, uygun ve etkili olduğu fikrini doğurmamalıdır.

    “FASTJEL JEL” hakkında kimse yorum yapmamış ilk siz yapmak istermisiniz?.

Yorum yapın sorun paylaşın.





Hakkımızda