Novartis


Etken Madde(ler):
Asetaminofen (Parasetamol) 650 mg, Fenilefrin hidroklorür 10 mg, Klorfeniramin maleat 4 mg
uk a
Piyasa Şekilleri:
20 film tabletlik blister ambalajlarda.

Kullanım Şekli:
Günlük doz 12 yaş ve üzeri erişkinlerde genel olarak 6 saatte bir tablet alınır. Gerekli görüldüğünde, hastanın durumuna göre 4 saatte 1 tablet verilebilir. Günde maksimum 6 tableti aşmamalıdır.

Endikasyonları:
Soğuk algınlığı, grip, sinüzit, saman nezlesi ya da diğer üst solunum yolu alerjilerinde, burun tıkanıklığı, aksırık, burun akıntısı, ateş, baş ağrısı ve hafif şiddetle seyreden ağrılar gibi çeşitli semptomlardan etkili bir rahatlama sağlar.
Devamın oku

Tags: ,

ÖNEMLİ:

Bu site sadece genel eğitim amaçlı genel sağlık bilgileri sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Sitede yer alan sağlık bilgileri ve bunlarla ilgili interaktif yorumlar profesyonel tavsiye niteliği taşımaz ve uzman hekime, eczacıya veya diğer sağlık uzmanlarına kişisel danışmanın yerine geçmez. Hastalık, hastalık semptomları ve uygun tıbbi tedavilerle ilgili sorularınız için mutlaka bir profesyonelden tavsiye almalısınız. Herhangi bir sağlık sorununuz olduğuna dair şüpheniz varsa lütfen hemen yetkili bir sağlık görevlisine başvurunuz. Asla bu sitede okuduğunuz bir bilgiden dolayı tıbbi tavsiye almayı ihmal etmeyiniz ve ertelemeyiniz. Herhangi bir ilaç veya ilaç kombinasyonuyla ilgili uyarı bulunmaması, bu ilaç veya ilaç kombinasyonunun herhangi bir hasta için veya sizin kişisel koşullarınız için güvenli, uygun ve etkili olduğu fikrini doğurmamalıdır.

    “THERAFLU Forte film tablet” hakkında 3 kişi yorum yapmış.

Yorum yapın sorun paylaşın.

Hakkımızda